- Paramedicum-24

Idź do spisu treści

Menu główne:

 
 
 
 
 
 

Zadbaj o zdrowie Swoje i Twoich najbliższych !

Z pomocą ultra nowoczesnego badania pomożemy Ci dokładnie zeskanować Twój organizm i już w 30 sekund wykryć wczesne stadium potencjalnej choroby.


 


Szanowni Państwo,


te strony są przeznaczone dla tych, którzy chcą aktywnie dbać o zdrowie własne i swoich najbliższych. Jeśli jesteś przyzwyczajony do łykania dużej ilości tabletek, a ich skutki uboczne próbujesz usunąć za pomocą dodatkowej pigułki i jest to zgodne z Twoim stylem życia, którego nie zamierzasz zmieniać, to tracisz tutaj niepotrzebnie swój cenny czas.

Informacje na tych stronach na pewno nie mogą być potraktowane jako substytut dla opieki medycznej, ale jako jedna z jej alternatyw. Wiedz, że dzięki tym wskazówkom, już od teraz możesz zacząć utrzymywać swoje zdrowie na przyzwoitym poziomie dożywając przy tym sędziwego wieku.

Naturopatia

Naturopatia (inaczej leczenie domowe) wg. definicji z Wikipedii to leczenie polegające na stosowaniu naturalnych metod
leczenia, na przykład ziołolecznictwa, diety, akupunktury, hydroterapii, fizykoterapii i innych. W naturopatii wykorzystywane są również niektóre praktyki medycyny klasycznej. Przykładem może być stosowanie diatermii (rodzaj elektroterapii) w przypadku bólu pleców.

Ja specjalizuję się w
diagnostyce ludzkiego ciała i w usuwaniu rzeczywistych przyczyn problemów zdrowotnych, a nie w leczeniu ich skutków jak robią to inni, którym de facto wcale nie zależy na całkowitym wyleczeniu Ciebie jako pacjenta, bo wówczas ..... na długi czas straciliby klienta, a wierz mi, to naprawdę nie leży w ich interesie. Moje motto to :

" Zawsze pomagaj bliźniemu swemu najlepiej jak tylko potrafisz ".


Diagnostyka którą oferuję, wykrywa obciążeni
a organizmu m.in. pleśniami, grzybami, pasożytami oraz bada kondycję poszczególnych organów.

Należy zauważyć, że ustąpienie symptomów choroby wcale nie oznacza powrotu do zdrowia. Naturopatia poskutkuje, jeśli będziemy zdrowo sie odżywiać i prowadzić zdrowy tryb życia. Większość ludzi nie docenia faktu, że czynniki żywieniowe i sposób w jaki możemy pomóc naszemu organizmowi pozbyć się toksyn, w 90% wpływa na stan naszego zdrowia. Zmiana stylu życia, detoksykacja i odpowiednie odżywianie w leczeniu chorób przewlekłych ważniejsze jest niż leki farma
kologiczne. Naturopatyczny konsultant nie pełni roli lekarza, ale ściśle z nim współpracuje, choć sam nierzadko nim jest. Naturopata zapewnia pacjentowi to, w czym niewielu lekarzy się specjalizuje, bo nie jest do tego odpowiednio przeszkolona (np. leczenie dietetyczne, specjalne badanie na obecność pasożytów i zakwaszenie organizmu, ustalenie przyczyn chorób autoimmunologicznych itp. ). Holistyczne spojrzenie na stan zdrowia pacjenta przez naturopatę pozwala postawić właściwą diagnozę i obrać najkrótszą drogę we właściwym kierunku leczenia.

Jesli
mi nie wierzysz że tak jest, to sam zapytaj lekarza, na co jest dobra kurkuma :)


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego