Digital Clark's Zapper oraz Digital Silver Pulser - Paramedicum-24

Idź do spisu treści

Menu główne:

Digital Clark's Zapper oraz Digital Silver Pulser

Terapia częstotliwości

Usuwanie pasożytów z organizmu za pomocą Digital Clark's Zapper oraz Digital Silver Pulser:

Metoda ta, odkryta przez panią dr Huldę Regehr Clark, polega na używaniu do eliminacji patogenów niskonapięciowego prądu elektrycznego.
W Digital Clark's Zapper zastosowano absolutnie nowe rozwiązania które stały się przełomem w oczyszczaniu prądami niskiej częstotliwości gdyż programy zostały opracowane tak, aby usunąć automatycznie wszystkie groźne mikroby przy najbardziej popularnych schorzeniach, wybierając dany program urządzenie przełącza samo częstotliwość dostrajając się po kolei do wszystkich pasożytów i mikrobów wywołujących dane schorzenie. Dzięki niemu znając częstotliwośc patogenu można już w 3 min. usunąć każdego wirusa, bakterie czy pasożyta.Następnym atutem urządzenia jest jego precyzyjność ustawień (dryf częstotliwości nie występuje nawet 7 zer po przecinku), w urządzeniu zastosowano ponadto tzw. system kwarcowej stabilizacji. Wszystkie te rozwiązania sprawiają, że Digital Clark's Zapper jest liderem wśród urządzeń do "zapperoterapii"

Crystal stabilized PLL Technology
Technologia ta zapewnia wysoką precyzję ustawień, kwarcową stabilizację i dokładną pracę urządzenia podczas całego zabiegu co daje nam gwarancję, że terapia będzie tak skuteczna jak przeprowadzona na profesjonalnych urządzeniach laboratoryjnych.
Ze wględu na oporność samego ciała w innych urządzeniach tego typu bez procesorowej stabilizacji sygnału wyjściowego wahania sygnału wyjściowego (po podłączeniu pacjenta do elektrod ) mogą dochodzić nawet do 60% co powoduje znaczny spadek efektywności terapii a nawet całkowity brak efektów.

Dokładnie zeskanowane częstotliwości patogenów znajdujących sie w badanym organizmie poprzez urzadzenie F-Scan 3 jest w kolejnym etapie przekazywane do urzadzenia Digital Clark's Zapper'a, które w czasie 3 min uśmierca konkretny patogen. Nie ma żadnych udowodnionych negatywnych skutków dla pacjenta, który został potraktowany tym urządzeniem.
Proces zapperowania prowadzi do pękania i uśmiercania dużej ilości pasożytów. Są one pełne kwasów, substancji toksycznych i cukrów. Po ich zabiciu, z ich wnętrza przedostaje się do organizmu duża ilość toksyn.  Do usuniecia toksyn z organizmu wystarczy czysta pitna woda, najlepiej o Ph powyżej 7,4 (np. Nałęczowianka mineralna niegazowana) w ilości 300 ml na kilogram wagi ciała pacjenta.  Przyspieszy to znacząco proces wydalania szkodliwych substancji z organizmu.

Najczęstszym nieporzadanym objawem po zapperowaniu jest ból głowy, katar bądź objawy grypowe,  które mogą czasami trwać nawet do kilku dni po zabiegu!
W przypadku usuwania dużych ilości tasiemców, zapperowanie może prowadzić do zaparć, (zmarłe pasożyty mogą blokować jelito). U niektórych pacjentów, po zabiegu może pojawić się biegunka. U około 5% pacjentów występowały łagodne nudności podczas zapperowania. W przybliżeniu do 3 tygodni po zapperowaniu można zaobserwować pogorszone wyniki testów na cukrzycę, a także testów czynnościowych wątroby ( w organizmie występuje duża ilość toksyn po uśmierconych pasożytach ).

Digital Silver Pulser to super nowoczesne i zaawansowane urządzenie składające się z dwóch modułów połączonych w jednej obudowie. Są to "Silver Maker" (Urządzenie do produkcji srebra koloidalnego) i " Blood Purifier" (Urządzenie do oczyszczania krwi) wynalezione przez dr Boba Beck'a. Przez lata badań odkryto, że najlepsze efekty daje używanie srebra koloidalnego połączone z zabiegami elektryfikacji krwi.

Moduł - Blood Purifier

Silver Pulser Moduł służy do oczyszczania krwi i narządów wewnętrznych ( z wyjątkiem treści jelit) z wirusów, bakterii, mikroorganizmów i pasożytów. Zastosowano tu rewolucyjną metodę zwaną "elektryfikacją krwi". Stanowi ona alternatywę dla urządzeń medycznych (stacjonarnych i laboratoryjnych) wykorzystywanych w najnowocześniejszych szpitalach i jest oparta na tej samej zasadzie. Różnica między Digital Silver Pulserem a urządzeniami wykorzystywanymi w służbie zdrowia polega na tym, że krew poddawana obróbce elektrycznej przez Digital Silver Pulsera nie musi być wcześniej pobierana i następnie wstrzykiwana do organizmu pacjenta (zabieg ten jest bolesny, kosztowny i zabiera dużo czasu istnieje również ryzyko zakażenia ). Przy wykorzystaniu urządzenia Digital Silver Pulser ten sam proces odbywa się zupełnie bezinwazyjnie i bezboleśnie, poprzez zastosowanie dwóch specjalnych elektrod umieszczonych na nadgarstku. Metoda ta była wielokrotnie badana i jest wykorzystywana w nowoczesnych szpitalach i klinikach na świecie. Wyniki badań są jednoznaczne, a niezależni naukowcy udowadniają, że metoda wykorzystywana w Digital Silver Pulser jest niesamowicie skuteczna całkowicie usuwając szkodliwe bakterie, wirusy i pasożyty.
W ostatnich latach zostało poddane tej metodzie ponad 20 000 tys. pacjentów z beznadziejnymi rokowaniami na wyleczenie. Okazało się, że chorzy, którzy poddali się zabiegom "elektryfikacji krwi" w 99,8% zostali całkowicie wyleczeni.

Skuteczność

Digital Silver Pulser jest skuteczny przy wszelkich schorzeniach takich jak : nowotwór w tym nowotwory w ostatnim stadium rozwoju (z przerzutami), stwardnienie rozsiane, AIDS, żółtaczka, wirusowe zapalenie wątroby, wirus ebola, chroniczne zmęczenie, candidoza i wiele wiele innych. We wszystkich przypadkach bez względu na stan zaawansowania choroby był uzyskiwany równie wysoki procent 97-99,8% całkowitej wyleczalności, dane opublikowane przez : Albert Einstein College of Medicine (Kolegium Medyczne imienia Alberta Einsteina) w Nowym Jorku.

Digital Silver Pulser posiada moduł Silver Maker służący do produkcji najwyższej jakości srebra koloidalnego, spełniającego normy optymalnej wielkości cząstek srebra ( 1,5 - 5 nm. przy stężeniu od 5 do 20ppm ) oraz gwarantującego najwyższą jakość, skuteczność i bezpieczeństwo stosowania preparatu.

Każdy sygnał przesunięty dodatnio,  niesymetrycznie względem polaryzacji zasilania, zabija wszystkie bakterie, wirusy i pasożyty jednocześnie. Warunkiem jest dobranie odpowieniego napięcia (5-10 wolt), czasu trwania (7 minut) i częstotliwości (10-500 000 Hz)

Najlepszym sposobem na pozbycie się zarazków jest generowanie częstotliwości o niesymetrycznej dodatniej polaryzacji, ale jednorazowy zabieg nie wystarczy.

Zapping nie działa na organizmy osłonięte które mogą się znajdować na przykład w jelitach lub żołądku. Prąd biegnie po ścianie żołądka lub jelit nie penetrując ich wnętrza.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego