Diagnostyka F-Scan3 - Paramedicum-24

Idź do spisu treści

Menu główne:

Diagnostyka F-Scan3

Terapia częstotliwości

W jaki sposób najlepiej określić pasożytnicze obciążenie organizmu?

Wystarczy sprawdzić jakich mamy nieproszonych gości w naszym ciele badając ich częstotliwości za pomocą specjalnie skonstruowanego do tego celu urządzenia. Na rynku jest ich co najmniej kilka, o różnej jakości, a co za tym idzie, cenie. My używamy do diagnostyki urządzenia F-Scan 3 szwajcarskiego producenta TB-Electronics, które jest przeznaczone do zastosowań profesjonalnych

 
 

W odróżnieniu od urzadzeń konkurencyjnych, F-Scan 3 charakteryzuje się tym, że badanie ogólne można już przeprowadzić w rekordowym czasie 30 sekund, co jest niebagatelne w przypadku diagnostyki "małych" pacjentów, którzy z reguły bardzo niecierpliwi. Niewielkie wymiary i współpraca z komputerem mobilnym umożliwiają również diagnostykę u klienta w domu.

Urządzenie F-Scan 3 ma właściwości biorezonatora DIRP oraz generatora częstotliwości.


DIAGNOSTYKA DIRP

Diagnostyka DIRP jest alternatywą dla tradycyjnego biorezonansu. DIRP to biorezonans synchrometryczny. DIRP został opatentowany przez F-Scan Szwajcaria.

Biorezonans DIRP to metoda diagnostyczna mająca na celu otrzymanie biorezonansowego sprzężenia zwrotnego od użytkownika w reakcji na odpowiednią czestotliwość. Dlatego nazywana jest biorezonansem częstotliwościowym. Częstotliwości biorezonansowe są przekazywane użytk
ownikowi za pomocą czynnej elektrody (anody). Elektroda palcowa przenosi biorezonansowe sprzężenie zwrotne do urządzenia. Wykrycie patogenów odbywa się na podstawie zakłocenia przepływu fali o określonej częstotliwości po czym wykryty patogen wraz z odpowiadającą mu częstotliwością zapisywane są w pamięci urządzenia. Wyniki badania są prezentowane w formie tekstowej i graficznej, po czym porównywane z listami Dr Clark oraz Dr Rife’a.

Terapia urządzeniem F-Scan polega na podawaniu do organizmu fal o odpowiedniej częstotliwości poprzez elektrody trzymane w dłoniach bądź elektrody żelowe naklejone na ciało. Urządzenie umożliwia generowanie przebiegów o kształcie sinusoidalnym oraz prostokątnym zapewniając stabilny oraz precyzyjny wzorzec częstotliwości. Posiada funkcje WOBULATORa oraz funkcje SWEEP, które przyczyniają się do skuteczności terapii. Urządzenie posiada cewkę elektromagnetyczną wykorzystywaną przy niektórych, trudnych do zwalczenia, infekcjach pasożytniczych. Pozwala ona na bardziej dogłębne oraz ukierunkowane oddziaływanie.


Znanych jest ok. 650 patogenów ludzkich, lekarzom podczas wnikliwego badania organizmu udaje sie wykryć tylko niewielką ich ilość, reszta nie jest badana, bo bada się tylko te standardowe aby zminimalizować koszta.

Elementem te
rapii jest również zindywidualizowana dieta o ile występuje taka potrzeba ( np. infekce pasożytnicze, infekcje grzybiczne, zaburzenia metaboliczne ).

Terapia łączy w sobie najnowsze osiągnięcia technologii i nauki, wywodzące się z badań Dr Rife’a oraz Dr Clark.

ZALETY:

Badanie nie wymaga posiadania próbek patogenów, bakterii oraz wirusów.
Wysoka wykrywalność oraz usuwalność patogenów.
Czas trwania badani
a wynosi od 30 sekund do 7 minut.
Holistyczne spojrzenie na stan zdrowia.
Badanie oraz terapia są zupełnie bezinwazyjne. Mogą byc przeprowadzane na dzieciach powyżej piątego roku życia.


PRZECIWSKAZANIA:

Badanie oraz terapia nie mogą być przeprowadzane na dzieciach poniżej piątego roku życia oraz na kobietach ciężarnych.


Badanie nie zastępuje wizyty lekarskiej. Aby utrzymać dobre zdrowie często konsultuj się z lekarzem prowadzącym.
Metale ciężkie, cholesterol, toksyny bakteryjne, nierozłożone białka bądź częściowo utlenione tłuszcze to tylko niektóre z szeregu substancji odkładających się w naszym organiźmie. Zatruwając nasze tkanki zakłócają właściwe funkcjonowanie organizmu co zwiększa podatność na choroby oraz ryzyko wystąpienia alergii.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego